Z.P.U.i.H. Haspol 

+48 502 203 725 

 ul. Chęcińska 15, Radom

Szanowni Państwo,

Działamy na rynku od ponad 30 lat. Korzystając z naszego parku maszynowego, HASPOL jest wykonawcą szerokiego spektrum elementów z różnego rodzaju materiałów, które znalazły wykorzystanie w przemyśle dźwigowym, meblarskim, narzędziowym, etc. Nasze portofolio jest dostępne w zakładce OFERTA. Wykonujemy także części na specjalne zamówienia.

Jesteśmy projektantem i producentem linii kapturów spawalniczych, które powstały z myślą o bezpieczeństwie i komfort spawacza. Wyniki badań przeprowadzonych przez Centralny Instytut Ochrony Pracy potwierdziły najwyższą jakość naszego wyrobu, czego rezultatem jest otrzymanie Certyfikatu Nr WE/S/603/2005, uprawniającego do oznaczania wyrobu znakiem bezpieczeństwa. Produkt jest zgodny z Dyrektywą UE 89/686/EEC, spełnia wymagania normy PN-EN 175 S (EN 175). 
Nasze produkty z linii HASPOL KS doceniają zarówno osoby zajmujące się spawaniem dorywczo, jak i profesjonalni spawacze w polskich zakładach produkcyjnych i naprawczych, a nawet znalazły one swe zastosowanie na platformach wiertniczych w odległej Norwegii. Więcej informacji znajduje się w zakładce OFERTA.

www.haspol.pl